Dla dzieci

KURS DLA DZIECI

Angielski dla dzieci Toruń Zajęcia dla dzieci (6-9 i 10-12 lat)

Angielski dla dzieci Toruń

Immersion = zanurzenie)

Nasza szkoła Time to Talk oferuje bardzo przyjazny, kreatywny i efektywny kurs języka angielskiego dla dzieci w dwóch grupach wiekowych. Kierujemy się wiedzą o badaniach naukowych nad uczeniem się języków obcych. Jedną z nich jest metoda immersji językowej (ang. Immersion = zanurzenie), która zaowocowała już w latach 60-tych w Kanadzie, polega na wprowadzeniu języka obcego jako języka komunikacji. Metoda immersji to styl nauczania, w którym lektor dopełnia wszelkich starań, aby używać wyłącznie języka angielskiego. W ten sposób możemy dostarczyć dzieciom, które uczą się języków obcych bez wysiłku i żmudnych ćwiczeń, dużego wkładu językowego i pozwalamy by dziecko chłonęło język obcy tak samo, jak swój język ojczysty.

Język to umiejętność

Język to nie wiedza – to umiejętność. Właśnie tą zasadą kierujemy się w naszej szkole językowej Time To Talk. Wiemy  że Twoje dziecko wymaga wyjątkowego kursu językowego. A wyjątkowy kurs językowy to  naszym zdaniem, połączenie dobrej zabawy i zaskakujących postępów w nauce języka.

Poznajemy nowy świat

W przypadku dzieci, zwłaszcza młodszych sama nauka słówek i gramatyki nie wystarcza. Chodzi o to, by pokazać uczniom, że wraz z językiem obcym poznają także nowy dla siebie świat. Gdy zamieniamy naukę w zabawę, dzieci dosłownie chłoną wiedzę – i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

Nauka przez zabawę

Udział w ćwiczeniach i grach sprawia, że dzieci nawet nie zauważają  jak wielką pracę wykonały i jak wiele zapamiętały.  Język angielski staje się dla nich naturalnym narzędziem komunikacji. Najmłodsi oswajani w ten sposób z językiem  będą swobodnie posługiwać się drugim językiem przez całe życie.

Każde spotkanie w Time to Talk :

Gry dopasowane do wieku dziecka.

Aktywizujące ćwiczenia.

Wciagające zabawy językowe.

Zajęcia w Time to Talk wypełniają różne formy aktywności:

  • ruch i zabawa  połączona z nauką słownictwa i fragmentów zdań,
  • zajęcia artystyczne gdzie dzieci same tworzą pomoce naukowe: rysują, kleją, nagrywają filmiki, robią zdjęcia, przygotowują plakaty,
  • teatr życia codziennego czyli ćwiczenia opanowanego materiału w formie scenek, takich jak wizyty w sklepie, kinie, restauracji, u lekarza czy na przyjęciu urodzinowym
CZAS TRWANIA KURSU

100 godzin

SPOTKANIA

2 razy w tygodniu po 2 godziny (90 min)

KOSZT

1150,00 zł

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH