Dla Dzieci

 

 

Angielski dla dzieci – Toruń

Poznajemy świat przy pomocy nowego języka
Kurs angielskiego w Toruniu? W przypadku dzieci, zwłaszcza młodszych, sama nauka słówek i gramatyki nie wystarcza. Chodzi o to, by pokazać uczniom, że wraz z językiem obcym poznają także nowy dla siebie świat. Gdy zamieniamy naukę w zabawę, dzieci dosłownie chłoną wiedzę – i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Jeśli więc szukasz wyjątkowego kursu angielskiego dla dzieci w Toruniu koniecznie zobacz, jak wspaniałą przygodę przygotowaliśmy dla najmłodszych w szkole Time to Talk.

Język to nie wiedza – to umiejętność.

Właśnie tą zasadą kierujemy się w naszej szkole językowej. Wiemy, że Twoje dziecko wymaga wyjątkowego kursu językowego. A wyjątkowy kurs językowy to, naszym zdaniem, połączenie dobrej zabawy i zaskakujących postępów w nauce języka.

Każde spotkanie w Time to Talk wypełnione jest:

  • aktywizującymi ćwiczeniami,
  • grami dopasowanymi do wieku dziecka,
  • wciągającymi zabawami językowymi.

 

Zajęcia w Time to Talk wypełniają różne formy aktywności:

  • ruch i zabawa, połączona z nauką słownictwa i fragmentów zdań,
  • zajęcia artystyczne – dzieci same tworzą pomoce naukowe: rysują, kleją, nagrywają filmiki, robią zdjęcia, przygotowują plakaty,
  • teatr życia codziennego – czyli ćwiczenia opanowanego materiały w formie scenek, takich jak wizyty w sklepie, kinie, restauracji, u lekarza czy na przyjęciu urodzinowym.

 

Udział w ćwiczeniach i grach sprawia, że dzieci nawet nie zauważają, jak wielką pracę wykonały i jak wiele zapamiętały słówek. Co więcej: język angielski staje się dla nich naturalnym narzędziem komunikacji. Najmłodsi oswajający się w ten sposób z obcojęzycznym słownictwem nie będą mieli tremy w rozmowie z obcokrajowcami podczas pobytu za granicą, ale też podczas egzaminów w szkole czy na studiach.

Tak przyjemny i łatwy początek nauki to kapitał, który procentuje przez całe życie. Po prostu zapisz dziecko do szkoły języka angielskiego w Toruniu „Time to Talk” – a my sprawimy, że pokocha ono język angielski!

Czas trwania kursów dla dzieci: 100 godzin

Spotkania: 2 razy w tygodniu po 2 godziny (90 min)

Koszt: 1150,00 zł

Możliwość płatności w ratach