Dorośli

KURS DLA DOROSŁYCH

Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem?

Chcesz sprawnie mówić i pisać oraz zrozumieć, co mówią i piszą inni? Poznasz nowy język lub rozwiniesz już posiadane umiejętności komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego! Zajęcia są skomponowane w oparciu o podręczniki czołowych wydawnictw (Nowa Era, Oxford …) i uzupełniane zgodnie z sugestiami studentów. Podczas zajęć rozmawiasz z lektorem wyłącznie w języku obcym, co owocuje lepszymi umiejętnościami komunikacyjnymi i pozwala na pokonanie bariery przed mówieniem w języku obcym.

 

3.Staranne przygotowanie

Zajęcia są przemyślane i starannie przygotowane. Różnorodnymi ćwiczeniami zachęcamy słuchaczy do spontanicznego i kreatywnego angażowania się w naukę. Przełamujemy także bariery językowe.

4.Otoczenie brzmieniem

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku, którego uczy się kursant. Języka polskiego używamy w sytuacjach absolutnie wyjątkowych, by zachęcić uczestników kursu do mówienia po angielsku.

1.Dobór do grup

Kursanci dobierani są w grupy o bardzo zbliżonym poziomie znajomości języka. Dzięki temu przyswajanie materiału odbywa się szybciej i skuteczniej.

2.Kameralne grupy

Nauka w niewielkiej grupie szybciej przynosi efekty. Słuchacze uczestniczą w zajęciach z większym zaangażowaniem. W naszej szkole języka angielskiego w Toruniu dbamy o to, by lektor mógł poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednio dużo czasu i uwagi.

 

5.Ciekawe materiały

Nauczyciele podczas naszych kursów języka angielskiego w Toruniu nie korzystają jedynie z podręcznika wiodącego, ale przygotowują dodatkowe materiały dydaktyczne. Unikalny dobór treści sprawia, że oferta Time to Talk jest całkowicie unikalna.

6.Monitorowanie postępów

Skutecznie motywujemy do nauki i regularnie sprawdzamy postępy czynione przez słuchaczy w nauce języka. Organizujemy powtórki, zadajemy prace domowe, przeprowadzamy testy w trakcie semestru i egzaminy końcowe.

A do tego prowadzą nas cele pośrednie:

wprowadzenie bogatego zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych, które umożliwiają komunikację w środowisku obcojęzycznym,

przełamanie bariery komunikacyjnej poprzez ćwiczenia aktywizujące typu: konwersacje w parach i grupach, rozwiązywanie problemów, odgrywanie scenek, przygotowywanie prezentacji,

ćwiczenie rozumienia języka mówionego na podstawie nagrań (podcasty, audycje radiowe, wykłady TED Talks),

ćwiczenie umiejętności płynnego używania struktur leksykalnych i gramatycznych w sytuacjach codziennych i zawodowych,

rozwijanie umiejętności wygłaszania opinii, brania udziału w dyskusji,

rozumienie i pisanie dłuższych tekstów.

Kursy angielskiego dla dorosłych w Toruniu prowadzimy na następujących poziomach:

początkujący (A1)

niższy średnio-zaawansowany (A2)

średnio-zaawansowany (B1)

wyższy średnio-zaawansowany (B2)

CZAS TRWANIA KURSU

120 godzin

SPOTKANIA

2 razy w tygodniu po 2 godziny (100 min)

KOSZT

1500,00 zł

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH