Indywidualnie

KURS INDYWIDUALNY

U nas że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom!

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach i skupieniu się na konkretnych zagadnieniach – to jest to opcja dla Ciebie! Jest to najbardziej elastyczny rodzaj kursu: Ty wybierasz profil zajęć, długość lekcji, ilość spotkań tygodniowo i czas trwania kursu. Nauczyciel skupia się tylko i wyłącznie na Tobie, więc tempo nauki na pewno będzie Ci odpowiadać

Indywidualnie

 Podczas lekcji indywidualnych nauczyciel koncentruje się wyłącznie na potrzebach i zainteresowaniach studenta. Nauka języka angielskiego w takiej formie przynosi najszybsze efekty i sprawdza się w przypadku nawet najbardziej wymagających osób.

 Zanim rozpoczniesz kurs, ocenimy Twoją znajomość języka angielskiego i  starannie przeanalizujemy Twoje wymagania. W porozumieniu z Tobą stworzymy zarys kursu, wybierzemy metodologię i przygotujemy materiały, z których będziesz korzystać podczas zajęć.

Zajęcia Indywidualne

przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną doskonalić praktyczną znajomość języka angielskiego 

prowadzone są przez doświadczonych lektorów.

to nacisk na praktyczne wykorzystanie słownictwa oraz zdobycie pełnej biegłości językowej

Indywidualne kursy językowe skupione są na:

  • wszechstronnym rozwoju wszystkich sprawności językowych tj: pisania, mówienia, słuchania, czytania, niezbędnych do porozumiewania się w języku obcym we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych.

  • wykorzystywaniu różnorodnych metod i technik nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację.