Kursy

 

Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas – gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom!

Skąd to wiemy?

Ponieważ naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, młodzieży, kursy dla początkujących, średniozaawansowanych i profesjonalistów! Mamy w swojej ofercie zarówno kursy wakacyjne jak i zimowe. Nawet najbardziej wybredni znajdą u nas coś dla siebie!

 

Kurs standardowy

Chcesz sprawnie mówić i pisać oraz zrozumieć, co mówią i piszą inni? Poznasz nowy język lub rozwiniesz już posiadane umiejętności komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego! Zajęcia są skomponowane w oparciu o podręczniki czołowych wydawnictw (Nowa Era, Oxford …) i uzupełniane zgodnie z sugestiami studentów. Podczas zajęć rozmawiasz z lektorem wyłącznie w języku obcym, co owocuje lepszymi umiejętnościami komunikacyjnymi i pozwala na pokonanie bariery przed mówieniem w języku obcym.

 

Kurs maturalny

Rozumiemy, jak ważny dla Ciebie, drogi Maturzysto, jest efekt. Dzięki częstszym badaniom postępów jesteśmy w stanie zagwarantować Ci naprawdę wysoki poziom skuteczności. Pomożemy Ci sprawdzić Twoje postępy dzięki regularnym testom i egzaminom próbnym.Mamy świadomość, że rok przygotowań do matury jest niezwykle stresujący, stąd przygotowanie do egzaminu językowego musi być przyjemnością. Na naszych zajęciach starannie przygotujesz się do zdania egzaminu maturalnego z języka angielskiego ze wszystkich sprawności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Oswoisz się z różnorodnymi zadaniami, z którymi spotkasz się na egzaminie maturalnym, a także poznasz wymagania związane z egzaminem maturalnym.

Zajęcia dla dzieci (6-9 i 10-12 lat)

Badania nad uczeniem się języków obcych zaowocowały w latach 60-tych w Kanadzie metodą immersji językowej (ang. Immersion = zanurzenie), która polega na wprowadzeniu języka obcego jako języka komunikacji. Metoda immersji dla spragnionych wiedzy to styl nauczania, w którym lektor dopełnia wszelkich starań, aby używać wyłącznie języka angielskiego. W ten sposób możemy dostarczyć dzieciom, które uczą się języków obcych bez wysiłku i żmudnych ćwiczeń, dużego wkładu językowego i pozwalamy by dziecko chłonęło język obcy tak samo, jak swój język ojczysty.

Kurs dla seniorów

Jesteś na emeryturze i masz ochotę na przygodę z językiem angielskim? Chcesz spełnić marzenia, na które do tej pory nie miałeś/aś czasu? Ucz się języka w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb, wśród ludzi w podobnym wieku i o podobnych oczekiwaniach, w przyjaznej atmosferze. Zdobądź umiejętności, które ułatwią Ci komunikację w życiu codziennym i podróżowanie po świecie. Kurs ten charakteryzuje się wolniejszym tempem przeprowadzanych zajęć ułatwiającym zrozumienie i zapamiętywanie wprowadzanego materiału

Zajęcia indywidualne

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach i skupieniu się na konkretnych zagadnieniach – to jest to opcja dla Ciebie! Jest to najbardziej elastyczny rodzaj kursu: Ty wybierasz profil zajęć, długość lekcji, ilość spotkań tygodniowo i czas trwania kursu. Nauczyciel skupia się tylko i wyłącznie na Tobie, więc tempo nauki na pewno będzie Ci odpowiadać

Kurs egzaminacyjny

Jeśli stawiasz sobie wysokie wymagania i jesteś gotowy do nauki nie tylko na lekcji – zapisz się na kurs i zdaj FCE, CAE, CPE.

Aby zwiększyć efektywność naszych kursów, oprócz podręczników wykorzystywane są również autentyczne materiały egzaminacyjne. W programie kursów egzaminacyjnych przewidziano dwa egzaminy próbne, które pozwalają kandydatom sprawdzić poziom swojej wiedzy, nadrobić ewentualne braki, zredukować stres przed właściwym egzaminem, a także oraz wybrać odpowiednią strategię.

 

Skype

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie, dzieki czemu możesz swobodnie dostosowywać termin zajęć do Twojej codziennej aktywności. Dodatkowo zajęcia możesz odbyć w dowolnym dla Ciebie miejscu, jedyne czego potrzebujesz, to dostępu do Internetu! Oprócz rozmowy w trakcie lekcji możesz też rozwiązywać zadania, uczyć się czytać i pisać.

 

Nie wiesz na jaki poziom kursu się zapisać?

Przeczytaj poniższe opisy, zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie oceniające Twój stopień znajomości języka!