Matura

KURS DLA MATURZYSTÓW

Maturzysto!

Obawiasz się egzaminu maturalnego z języka angielskiego? Chcesz poćwiczyć opis obrazka, argumentowanie, negocjowanie? A może gramatyka spędza Ci sen z powiek? Właśnie dla Ciebie powstał kurs Maturalny VERY VERY LAST MINUTE podczas którego skupimy się tylko i wyłącznie na Twoich potrzebach. Przygotujemy Cię do Matury tak, że podejdziesz do niej bez śladu stresu i nerwów! Rozumiemy jak ważny dla Ciebie drogi Maturzysto, jest efekt. Dzięki częstszym badaniom postępów jesteśmy w stanie zagwarantować Ci naprawdę wysoki poziom skuteczności. Pomożemy Ci sprawdzić Twoje postępy dzięki regularnym testom i egzaminom próbnym.Mamy świadomość, że rok przygotowań do matury jest niezwykle trudny, stąd przygotowanie do egzaminu językowego musi być przyjemnością. Na naszych zajęciach starannie przygotujesz się do zdania egzaminu maturalnego, oswoisz się z różnorodnymi zadaniami, z którymi spotkasz się na egzaminie, a także poznasz wymagania z nim związane.

Poziom rozszerzony

Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym jest skierowany do osób, które chcą ugruntować swoją wiedzę lub powtórzyć materiał przewidziany na egzamin maturalny. Kurs maturalny obejmuje pracę nad wszystkimi obszarami egzaminu: rozumieniem tekstu czytanego i słuchanego, tworzeniem wypowiedzi pisemnych oraz ustnych. Lektorzy zwracają szczególną uwagę na powtarzanie i poszerzanie słownictwa, doskonalenie umiejętności tworzenia dłuższych i bardziej złożonych wypowiedzi pisemnych i ustnych, utrwalanie struktur leksykalno-gramatycznych oraz rozwijanie strategii przydatnych na egzaminie. Lektorzy omawiają na zajęciach zasady budowania danej wypowiedzi, przygotowują plan i schemat danej wypowiedzi, analizują z kursantami wybrane, wzorcowe wypowiedzi pisemne. Uczniowie mają możliwość przygotowywania prezentacji, krótkich wystąpień, recenzji, biorą udział w dyskusjach na różnorodne tematy, uczą się sztuki argumentacji i negocjacji.

Poziom podstawowy

Kurs maturalny na poziomie podstawowym jest skierowany do osób, które chcą uzyskać bardzo dobry wynik lub pragną powtórzyć materiał przewidziany na maturze. Kurs maturalny obejmuje powtórzenie i rozbudowanie słownictwa z zakresu 15 tematów, które pojawiają się na egzaminie. Na każdych zajęciach kursanci mają możliwość słuchania nagrań i rozwiązywania ćwiczeń ze słuchu, analizowania krótkich tekstów pisemnych. Lektorzy omówią techniki pracy z tekstem, formułowania wypowiedzi pisemnych. Techniki te kursanci będą mogli wypróbować podczas wykonywania zadań domowych, które będą omawiane na początku każdych zajęć. Dzięki pracy w grupach, parach i pracy indywidualnej nasi kursanci będą w stanie doskonalić umiejętności z zakresu uzyskiwania i udzielania informacji, relacjonowania i streszczania wydarzeń, negocjowania, argumentowania i prowadzenia dyskusji na poziomie podstawowym.

Szkoła Time To Talk pomoże Ci zdać z najlepszym wynikiem maturę z języka angielskiego!

przećwiczysz wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie

sprawdzisz swoje postępy dzięki regularnym testom i egzaminom próbnym

będziesz pracował na autentycznych materiałach egzaminacyjnych

oswoisz się z różnorodnymi zadaniami, z którymi spotkasz się na egzaminie maturalnym

 

poznasz wymagania związane z egzaminem maturalnym

CZAS TRWANIA KURSU

80 godzin

SPOTKANIA

2 razy w tygodniu po 2 godziny (100 min)

KOSZT

999,00 zł

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH