Matura

MATURZYSTO!

Obawiasz się egzaminu maturalnego z języka angielskiego? Chcesz poćwiczyć opis obrazka, argumentowanie, negocjowanie? A może gramatyka spędza Ci sen z powiek? Właśnie dla Ciebie powstał kurs Maturalny VERY VERY LAST MINUTE podczas którego skupimy się tylko i wyłącznie na Twoich potrzebach. Przygotujemy Cię do Matury tak, że podejdziesz do niej bez śladu stresu i nerwów!

Kurs Maturalny Podstawowy i Rozszerzony

Język angielski jest najczęściej wybieranym przez licealistów jako zdawany na maturze już od wielu lat. Podczas naszego kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego, na pierwszym miejscu stawiamy na efekt, ponieważ jego wynik ma znaczenie przy rekrutacji na wiele uczelni wyższych. Nie należy jednak czekać na ostatnią chwilę, ponieważ ogrom materiału do zapamiętania i powtórzenia może okazać się przytłaczający. Jak zatem zaplanować powtórki materiału i na co zwrócić najbardziej uwagę?

Język angielski podstawowy

Kurs maturalny na poziomie podstawowym jest skierowany do osób, które chcą uzyskać bardzo dobry wynik lub pragną powtórzyć materiał przewidziany na maturze. Kurs maturalny obejmuje powtórzenie i rozbudowanie słownictwa z zakresu 15 tematów, które pojawiają się na egzaminie. Na każdych zajęciach kursanci mają możliwość słuchania nagrań i rozwiązywania ćwiczeń ze słuchu, analizowania krótkich tekstów pisemnych. Lektorzy omówią techniki pracy z tekstem, formułowania wypowiedzi pisemnych. Techniki te kursanci będą mogli wypróbować podczas wykonywania zadań domowych, które będą omawiane na początku każdych zajęć. Dzięki pracy w grupach, parach i pracy indywidualnej nasi kursanci będą w stanie doskonalić umiejętności z zakresu uzyskiwania i udzielania informacji, relacjonowania i streszczania wydarzeń, negocjowania, argumentowania i prowadzenia dyskusji na poziomie podstawowym.

Język Angielski Rozszerzony

Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym jest skierowany do osób, które chcą ugruntować swoją wiedzę lub powtórzyć materiał przewidziany na egzamin maturalny. Kurs maturalny obejmuje pracę nad wszystkimi obszarami egzaminu: rozumieniem tekstu czytanego i słuchanego, tworzeniem wypowiedzi pisemnych oraz ustnych. Lektorzy zwracają szczególną uwagę na powtarzanie i poszerzanie słownictwa, doskonalenie umiejętności tworzenia dłuższych i bardziej złożonych wypowiedzi pisemnych i ustnych, utrwalanie struktur leksykalno-gramatycznych oraz rozwijanie strategii przydatnych na egzaminie. Lektorzy omawiają na zajęciach zasady budowania danej wypowiedzi, przygotowują plan i schemat danej wypowiedzi, analizują z kursantami wybrane, wzorcowe wypowiedzi pisemne. Uczniowie mają możliwość przygotowywania prezentacji, krótkich wystąpień, recenzji, biorą udział w dyskusjach na różnorodne tematy, uczą się sztuki argumentacji i negocjacji.

Zdobędziesz wszystkie umiejętności niezbędne do zdania z bardzo dobrym wynikiem matury z języka angielskiego:

     • starannie przygotujesz się do zdania egzaminu maturalnego z języka angielskiego ze wszystkich sprawności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania,

     • sprawdzisz swoje postępy dzięki regularnym testom i egzaminom próbnym

     • będziesz pracował na autentycznych materiałach egzaminacyjnych

     • oswoisz się z różnorodnymi zadaniami, z którymi spotkasz się na egzaminie maturalnym

     • poznasz wymagania związane z egzaminem maturalnym

Czas trwania kursów maturalnych: 80 godzin

Spotkania: 2 razy w tygodniu po 2 godziny (100 min)

Koszt: 999,00 zł

Możliwość płatności w ratach