Młodzież

KURS DLA MŁODZIEŻY

Wiemy czego uczysz się w szkole, ale mamy dla Ciebie coś więcej

Kurs dla młodzieży prowadzimy na bazie podstawy programowej zalecanej przez MEN. Uczniowie maksymalnie rozwijają swoje zdolności, co daje im większe szanse na znakomite wyniki z egzaminow. Sięgamy również po podręczniki National Geographic Learning. Dzięki temu na kursach angielskiego w Toruniu przybliżamy kulturę krajów anglosaskich i wykorzystujemy różnorodne materiały, koncentrując się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Uczniowie mają możliwość aktywnego udziału w lekcji – pracują indywidualnie, w parach, w grupach. Biorą udział w dyskusjach, przygotowują prezentacje, projekty.

Uporządkuj wiedzę

Czy wiesz, jak dobry jesteś w języku angielskim już w tej chwili? Ile znasz słówek i zwrotów? Lektorzy naszych kursów angielskiego w Toruniu pomogą Ci uporządkować i podsumować Twoją wiedzę, a później nauka pójdzie znacznie szybciej! Być może masz poczucie, że do tej pory uczyłeś się nieco chaotycznie… Uporządkujemy naukę i podzielimy ją na etapy. Przekonaj się, że to znacznie łatwiejsze.

Motywacja

Kurs angielskiego to doskonała opcja dla osób, które potrzebują wsparcia w systematycznej nauce. Pomożemy Ci wyrobić sobie pewne nawyki i narzucić dyscyplinę. Oswajanie się z językiem angielskim wcale nie musi oznaczać przesiadywania nad książkami – zachęcimy Cię do korzystania z anglojęzycznych mediów, filmów czy też programów dopasowanych do Twojego poziomu wiedzy.

Aktywność

Niemal każdy człowiek ma tremę zanim zacznie posługiwać się językiem obcym. W naszej szkole językowej w Toruniu organizujemy jednak zajęcia w taki sposób, by korzystanie z nich było bezstresowe. Co więcej – zachęcamy Cię do rozmowy i aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Nawet nie zauważysz, kiedy rozmowa po angielsku stanie się dla Ciebie naturalna.

Słownictwo

Gramatyka angielska nie jest skomplikowana, jeśli tylko odpowiednio się ją przedstawi. Ale to od Twojego słownictwa zależy  jak szybko zaczniesz rozumieć teksty, piosenki i filmy, ale także… zadania na egzaminach. Pokażemy Ci nowe techniki  łatwego zapamiętywania słówek i zwrotow. Dokładamy  ogromnych starań aby nauka w naszej szkole była jak najbardziej efektywna i zdobyta w  przyjemny,  bezstresowy sposób. 

Na kursie angielskiego w szkole Time To Talk nauczysz się:

perfekcyjnie rozmawiać w języku angielskim

bezbłędnie pisać różnego rodzaju teksty

doskonale rozumieć treści ze słuchu

Razem z nami przećwiczysz i dopracujesz wszystkie swoje umiejętności:

  • mówienie w języku angielskim,
  • słuchanie ze zrozumieniem tekstu,
  • czytanie artykułów, książek, tekstów użytkowych,
  • pisanie własnych tekstów – od tych potrzebnych w szkole po własnego bloga,
  • rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.
CZAS TRWANIA KURSU

120 godzin

SPOTKANIA

2 razy w tygodniu po 2 godziny (90 min)

KOSZT

1300,00 zł

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH