Młodzież

Język angielski dla młodzieży – Toruń

Nauczysz się:

• rozmawiać w języku anielskim

• bezbłędnie pisać różnego rodzaju teksty
• rozwiązywać zadania z rozumienia ze słuchu

• czytać ze zrozumieniem treść po angielsku

• rozwiązywać zadania egzaminacyjne

Jeśli jesteś na tej stronie nie musimy przekonywać Cię, że nauka języka angielskiego jest ważna. Zobacz, co oferujemy w naszej szkole języka angielskiego w Toruniu i dlaczego warto uczyć się właśnie u nas.

Nauczymy Cię wszystkiego, czego będziesz potrzebować w szkole, na maturze, na studiach i podczas wyjazdów zagranicznych.

 

Przećwiczysz z nami wszystkie kluczowe umiejętności:

  • mówienie w języku angielskim,
  • słuchanie ze zrozumieniem tekstu,
  • czytanie artykułów, książek, tekstów użytkowych,
  • pisanie własnych tekstów – od tych potrzebnych w szkole po własnego bloga.

Uporządkujesz wiedzę

Czy wiesz, jak dobry jesteś w języku angielskim już w tej chwili? Ile znasz słówek i zwrotów? Lektorzy naszych kursów angielskiego w Toruniu pomogą Ci uporządkować i podsumować Twoją wiedzę, a później nauka pójdzie znacznie szybciej!

Być może masz poczucie, że do tej pory uczyłeś się nieco chaotycznie… Uporządkujemy naukę i podzielimy ją na etapy. Przekonaj się, że to znacznie łatwiejsze.

Motywacja

Kurs angielskiego to doskonała opcja dla osób, które potrzebują wsparcia w systematycznej nauce. Pomożemy Ci wyrobić sobie pewne nawyki i narzucić dyscyplinę. Oswajanie się z językiem angielskim wcale nie musi oznaczać przesiadywania nad książkami – zachęcimy Cię do korzystania z anglojęzycznych mediów, filmów czy też programów dopasowanych do Twojego poziomu wiedzy.

Aktywność

Niemal każdy człowiek ma tremę zanim zacznie posługiwać się językiem obcym. W naszej szkole językowej w Toruniu organizujemy jednak zajęcia w taki sposób, by korzystanie z nich było bezstresowe. Co więcej – zachęcamy Cię do rozmowy i aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Nawet nie zauważysz, kiedy rozmowa po angielsku stanie się dla Ciebie naturalna.

Szybkie przyswajanie słownictwa

Gramatyka angielska nie jest skomplikowana, jeśli tylko odpowiednio się ją przedstawi. Ale to od Twojego słownictwa zależy, jak szybko zaczniesz rozumieć teksty, piosenki i filmy, ale także… zadania na egzaminach.

 

Wiemy, czego uczysz się w szkole, ale mamy też dla Ciebie coś więcej

Kursy angielskiego dla młodzieży prowadzimy na bazie podstawy programowej zalecanej przez MEN. Uczniowie maksymalnie rozwijają swoje zdolności, co daje im większe szanse na znakomity wynik z egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.

Sięgamy jednak także po podręczniki National Geographic Learning. Dzięki temu na kursach angielskiego w Toruniu przybliżamy kulturę krajów anglosaskich i wykorzystujemy różnorodne materiały, koncentrując się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Uczniowie mają możliwość aktywnego udziału w lekcji – pracują indywidualnie, w parach, w grupach. Biorą udział w dyskusjach, przygotowują prezentacje, projekty.

Czas trwania kursów dla młodzieży: 120 godzin

Spotkania: 2 razy w tygodniu po 2 godziny (90 min)

Koszt: 1300,00 zł

Możliwość płatności w ratach