Seniorzy

KURS DLA SENIORÓW

W szkole języka angielskiego w Toruniu -Time To Talk stworzyliśmy unikalną ofertę dla seniorów!

Jesteś na emeryturze i masz ochotę na przygodę z językiem angielskim? Chcesz spełnić marzenia, na które do tej pory nie miałeś/aś czasu? Ucz się języka w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb, wśród ludzi w podobnym wieku i o podobnych oczekiwaniach, w przyjaznej atmosferze. Zdobądź umiejętności, które ułatwią Ci komunikację w życiu codziennym i podróżowanie po świecie. Kurs ten charakteryzuje się wolniejszym tempem przeprowadzanych zajęć ułatwiającym zrozumienie i zapamiętywanie wprowadzanego materiału.
Spróbuj, a przekonasz się, że nauka angielskiego może stać się Twoją nową pasją na emeryturze. To idealny czas na spełnienie marzeń, na które do tej pory nie miałeś/aś czasu. Od teraz, zarówno podczas podróży zagranicznych, jak i w rozmowach z obcokrajowcami, możesz płynnie posługiwać się angielskim.
W szkole języka angielskiego w Toruniu uczysz się języka w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb, wśród ludzi w podobnym wieku i o podobnych oczekiwaniach, w przyjaznej atmosferze. Umiejętności, które możesz zdobyć na naszym kursie, ułatwią Ci komunikację w życiu codziennym i podróżowanie po świecie.

Dbamy o to, by nauka języka obcego była dla Ciebie komfortowa:

  • korzystasz z tempa nauki dostosowanego do Twoich możliwości,
  • aktywnie spędzasz wolny czas, uczęszczasz na zajęcia z osobami w podobnym wieku i o podobnym poziomie zaawansowania w jęz. angielskim,
  • uczysz się języka obcego, którym posługuje się cały świat,

Jakie umiejętności zdobywasz?

  • uczysz się słów i zwrotów przydatnych na co dzień,
  • ćwiczysz rozumienie ze słuchu,
  • coraz lepiej rozumiesz angielskie teksty,
  • uczysz się wymowy słów i rozmawiasz po anielsku,
  • tworzysz w języku angielskim takie teksty, jak list czy zaproszenie na przyjęcie.
CZAS TRWANIA KURSU

80 godzin

SPOTKANIA

2 razy w tygodniu po 2 godziny (100 min)

KOSZT

900,00 zł

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH